| Staňte se inteligentním a udržitelným podnikem se SAP

|  Staňte se inteligentním a udržitelným podnikem se SAP

Zde je můj nový přehled o SAP, našich zákaznících a technologii vysvětlující, jak vám řešení SAP mohou pomoci stát se inteligentním, udržitelným podnikem – a plný příkladů organizací, jako je ta vaše, ze skutečného světa, které se již do toho pustily.

https://www.youtube.com/enjoy?v=auP7YX6CwxQ

A pokud byste to raději nechtěli poslouchat, zde je úplný přepis:

Umožnění vašeho úspěchu

Ahoj všichni! Jmenuji se Timo Elliott a jsem evangelista inovací pro SAP. Rád bych vám poskytl přehled o SAP, našich zákaznících, naší technologii a o tom, jak vám můžeme pomoci stát se inteligentním a udržitelným podnikem.

Náš účel

Naším cílem je pomáhat světu fungovat lépe a zlepšovat životy lidí. Teď… vím, že to může znít jako ulítlé, ale přiznejme si to… digitální technologie proměňují celá průmyslová odvětví a jsou jádrem toho, aby nám všem pomohly řešit některé největší světové výzvy. Naším cílem je umožnit vám inovace, které potřebujete k dosažení svého cíle.

Zákaznické imperativy

Toto jsou tři největší problémy, se kterými se naši zákazníci po celém světě potýkají.

Za prvé, obchodní transformace v cloudu. Každý, s kým mluvím, se snaží vyvíjet nové obchodní modely, odemykat nový růst a inovovat, aby si udržel náskok před konkurencí. Rádi bychom pomohli. Dlouho se zabýváme obchodní transformací, nejen technickou migrací. Můžeme vám pomoci být flexibilnějšími v nejistém prostředí, zvýšit automatizaci pomocí inteligentních technologií a přizpůsobit se novým způsobům prodeje. A máme více než 400 000 zákazníků v nejméně 25 různých odvětvích, takže bez ohledu na to, v jakém oboru podnikáte, vám můžeme pomoci nejen s technologií, ale také se znalostmi, jak by se věci měly dělat, s benchmarky a osvědčenými postupy.

Za druhé, pokud jste sledovali zprávy, viděli jste, že všichni musíme pracovat na odolnějších dodavatelských řetězcích. SAP Company Community je největší B2B síť v cloudu. Představte si to jako LinkedIn světa business enterprise-to-business enterprise, síť propojených, inteligentních podniků napříč celým dodavatelským řetězcem, takže každý může reagovat na jakékoli narušení v reálném čase.

Za třetí, rádi bychom vám pomohli stát se udržitelnějším podnikem. Opravdu doufám, že je to něco, na čem vám už dnes záleží. Ale i když ne, téměř jistě to v budoucnu uděláte. Protože to dnešní zákazníci, zaměstnanci a investoři požadují a vlády už slíbily, že nasadí všechny klacky a mrkev, aby to stálo za to.

Díky naší historii pomáháme provozovat mnoho nejkritičtějších a energeticky nejnáročnějších procesů po celém světě. Což znamená, že jsme opravdu v dobré pozici, abychom vám pomohli udělat professional planetu co nejvíce s největšími výhodami a co nejmenším úsilím, náklady a narušením vašeho podnikání. A aby to bylo reálné, máme portfolio řešení, která udržitelnost změní ze sady vágních slibů na řadu transparentních a konkrétních kroků, které udržitelnost začlení do srdce vašich obchodních procesů.

Růst horní a spodní linie a zároveň být udržitelný není snadné, ale je nezbytné, abyste mohli dosáhnout udržitelných výsledků, které svět potřebuje. Je to cesta a na které chceme být s vámi.

Naše vize

Zde ve společnosti SAP umožňujeme našim zákazníkům stát se inteligentními a udržitelnými podniky tím, že máme propojené obchodní procesy pokrývající celý podnik, včetně oblastí, jako je záznam k vykazování, návrh k provozu, pronájem až do důchodu, objednávka k hotovosti a mnoho dalších.

Víme však, že obchodní procesy přesahují rámec podniku, a proto vám také můžeme nabídnout největší obchodní síť na světě, která propojí každého v celém dodavatelském řetězci.

A co je nejdůležitější, přinášíme naši moudrost – z 50 permit řízení a měření všech aspektů organizace – k výzvě, které všichni společně čelíme: společně vytvořit udržitelný svět.

Příklady zákazníků

Podívejme se na několik příkladů, jak vypadají inteligentní a udržitelné podniky poháněné SAP…

Roche je odhodlána podporovat převratný vědecký a technologický pokrok, který má potenciál změnit životy pacientů po celém světě. S cílem optimalizovat close-to-finish procesy a urychlit digitální cestu organizace hledali efektivnější způsoby, jak provádět všechny manuální a časově náročné procesy finančního prognózování napříč jejich decentralizovanými obchodními jednotkami professional výzkum a vývoj.

Se SAP Roche využila možnosti prediktivního plánování nabízené řešením SAP Analytics Cloud a implementovala S/4HANA, což umožnilo využít roky historických dat k umožnění přesnějších a harmonizovaných předpovědí v řádu hodin, nikoli týdnů. Celkově se jim podařilo urychlit transformaci a zahájit nové způsoby práce – díky efektivnější spolupráci mezi IT, obchodními jednotkami a finančními centry excelence.

Mercedes chtěl integrovat obchodní řešení, aby mohl lépe provozovat obchodní operace a zároveň si zachovat konkurenceschopnost. Cloud SAP S/4HANA umožnil finanční kontroly, které zvyšují efektivitu v celém jejich globálním dodavatelském řetězci. Integrační sada SAP pomáhá měřit výkon týmů v porovnání s cíli udržitelného rozvoje a řešení pro správu zkušeností, jako je Qualtrics, poskytují informace potřebné k poskytování maximálního zážitku professional fanoušky.

Sephora čelila potřebě zlepšit zkušenosti zaměstnanců a kandidátů v rámci jejich organizace. Aby toho dosáhli, chtěli nahradit různorodé on-premise systémy jediným cloudovým systémem lidských zdrojů, aby v konečném důsledku snížili zátěž vedoucích svých prodejen, protože každý rok přijímají přibližně 15 000 nových zaměstnanců.

Aby to podpořili, zvolili SAP Results Factors Answers k digitalizaci HR procesů a zvýšení efektivity. To umožnilo vedoucím prodejen a zaměstnancům v prodejnách soustředit se na podnikání namísto administrativních úkolů a zlepšilo to celkovou zkušenost zaměstnanců.

Vodafone chtěl zvýšit automatizaci a standardizaci svých procesů, aby svým 100 000 zaměstnancům zajistil lepší uživatelskou zkušenost a lepší přehled o datech. Přešli na SAP S/4HANA, integrovaný s řešeními SAP v cloudu, aby vytvořili jednotnou verzi pravdy v celém podniku. Vodafone byl schopen plně integrovat automatizaci a inteligenci do svých podnikových procesů typu finish-to-stop.

Díky přístupu Inteligentní a udržitelné podnikání se organizace jako ta vaše po celém světě stávají agilnějšími a efektivnějšími podniky professional své zaměstnance, zákazníky a partnery.

Naše řešení

Můžeme vám umožnit stát se inteligentním, udržitelným podnikem tím, že spojíme naše komplexní portfolio řešení a technologií, abychom pokryli všechny vaše procesní potřeby.

Začíná to naší platformovou technologií, která poskytuje základ pro integraci aplikací, rozšíření včetně robustního ekosystému řešení a dat, analytiky a umělé inteligence. Pak naše špičkové podnikové aplikace spolupracují a zahrnují front-close a again-finish systémy způsob, který může poskytnout pouze SAP. To vše se spojuje, abychom vám poskytli ucelené obchodní procesy specifické pro dané odvětví, které potřebujete, abyste mohli provozovat jako inteligentní a udržitelný podnik.

Příklad zákazníka

Víme také, že vaše obchodní procesy sahají za hranice vašeho podniku a do celého vašeho dodavatelského řetězce. To jistě platí professional Velux, dánskou společnost, která poskytuje rozsáhlou řadu prémiových střešních oken professional zákazníky po celém světě – jejich slogan zní „přinášet světlo do života“ Potřebovali zefektivnit a integrovat spolupráci s dodavateli, aby naplnili svou digitální transformaci dodavatelského řetězce. S řešeními SAP Ariba a Ariba Network byl Velux schopen digitalizovat, integrovat a zjednodušit spolupráci s dodavateli, zlepšit efektivitu nákupu a omezit přeplánování a rušení. Měli také zkrátit dobu nástupu svého dodavatele o více než 40 %.

Naše obchodní síť

Díky našemu stálému zaměření a investicím po mnoho let má nyní SAP více než pět a půl milionu společností, které se účastní naší obchodní sítě ve 190 zemích. Víme, že průmysl zaznamená revoluci, až se podniky promění v komunity. To je důvod, proč jsme vytvořili největší světovou obchodní síť, která sbližuje sítě nákupu, logistiky, aktiv a oborů. To umožňuje cestu k síťové ekonomice napříč každým průmyslem.

A nyní si na chvíli představme, čeho můžeme dosáhnout, když tuto sílu rozšíříme nad rámec pouhého zrychleného růstu a produktivity a do udržitelnosti.

Příklady udržitelnosti

Podívejme se, jak vypadá skutečně udržitelný obchodní přístup.

AllBirds se pyšní tím, že jsou pohodlnou a udržitelnou značkou obuvi. Udržitelnost postavili do středu všeho, co dělají. Každá položka od AllBirds je označena uhlíkovou stopou daného konkrétního produktu, což přináší plnou transparentnost v celém dodavatelském řetězci až ke koncovým zákazníkům.

Professional zajištění této úrovně transparentnosti a přesnosti přijala společnost AllBirds řešení ERP společnosti SAP jako svůj obchodní základ. S tímto řešením mohou také lépe spravovat své zásoby a průběžně odstraňovat odpad, čímž se posouvají k modelu nulového odpadu. Professional AllBirds je udržitelnost jejich rozdílem a tím, proč je zákazníci milují. SAP hrdě umožňuje jejich účel.

Vestas je světovým lídrem ve výrobě a servisu větrných turbín. Víme, že svět potřebuje rychle přejít k možnostem čisté energie a společnost Vestas s touto misí pomáhá. Aby škálovali kvalitu, udržitelnost a efektivní spolupráci s dodavateli, obrátili se na řešení SAP professional nákup a obchodní sítě.

Vestas, stejně jako mnoho společností, chce měřit každý aspekt své uhlíkové stopy, a tak se znovu obrátila na SAP, aby sdílela details a poznatky v reálném čase s dodavateli a vytvořila komplexní řídicí panel udržitelnosti, který umožní efektivnější provozování jejich podnikání.

Vytvořte společně udržitelný svět

Řešení SAP dnes spravují nejdůležitější ekonomická, sociální a environmentální data zahrnující podniky a organizace po celém světě. To nám poskytuje jedinečnou příležitost pomoci vám vnést udržitelnost do jádra vašeho podnikání, spíše než jako samostatnou iniciativu nebo přístup.

Od našeho ERP a podnikových aplikací až po naše řešení specifická professional udržitelnost, SAP má komplexní přístup, který vám pomůže prosazovat udržitelné postupy ve vaší organizaci a v celém hodnotovém řetězci. Společně se snažíme umožnit každé organizaci dosáhnout nulových emisí, nulového odpadu a nulové nerovnosti.

Důvěryhodný zákazníky

Když už mluvíme o našich zákaznících, jsme neuvěřitelně hrdí na to, že nám důvěřuje 92 % společností Forbes International 2000, že provozují jejich nejkritičtější systémy. Známe výsadu a příležitost, kterou má SAP provozovat v srdci tolika podniků po celém světě a v každém odvětví. Naším cílem je, abyste byli úspěšní, a pomoci vám dostat se ke cloudovému modelu napříč vašimi obchodními aplikacemi je toho velkou součástí.

Globální partneři

Dalším velkým aspektem toho, proč vám můžeme pomoci k úspěchu, je našich více než 20 000 partnerů, kteří pomáhají našim zákazníkům transformovat a zavádět cloudové technologie. Máme partnery připravené vám pomoci po celém světě.

Vedení v oboru

A máme to štěstí, že nás komunita analytiků uznává jako lídra ve všech kategoriích, kterým poskytujeme služby, včetně plánování podnikových zdrojů, řízení dodavatelského řetězce, nákupu, řízení lidského kapitálu, řízení vztahů se zákazníky a analýzy – to vše proto, že jsme jedinečně vybaveni k podpoře skutečné obchodní transformace prostřednictvím naší technologie.

Vedení v oblasti udržitelnosti

A konečně, jsme velmi hrdí na to, že již více než deset allow získáváme vedoucí postavení v oblasti udržitelnosti napříč mnoha měřítky. Například jsme řadu enable po sobě softwarovou společností číslo 1 v indexu udržitelnosti Dow Jones. A stanovili jsme podíl na zemi, abychom do roku 2023 dosáhli čisté nuly. Na naší vlastní cestě udržitelnosti jsme se vydali více než deset let a pro SAP se to stalo hlavní obchodní prioritou.

VSTUP se SAPem

Rádi bychom vám pomohli na vaší jedinečné cestě podnikových inovací. A o tom je Increase with SAP. Spojuje to nejlepší ze SAP a našeho ekosystému vaším jménem.

Rise with SAP nabízí cloudové ERP professional doslova každou obchodní potřebu ve spojení s průmyslovými postupy a inteligencí obchodních procesů. A to vše je dodáváno jako důvěryhodné partnerství s vámi, abychom společně podpořili inovace v podnikání a pomohli vám stát se inteligentním a udržitelným podnikem.

Děkuji!

Professional více informací navštivte prosím sap.com a přeji vám hodně štěstí s vašimi projekty transformace podnikání. Ahoj!

Leave a Reply