Sňatek prodeje a marketingu: Dosažení skutečného souladu

Sňatek prodeje a marketingu: Dosažení skutečného souladu

12. října 2022·6 min čtení

Soulad prodeje a marketingu může být někdy jako manželství, které bojuje – trochu napjaté. Ale empatie, komunikace a společný základ mohou vybudovat pevný základ, aby tento vztah fungoval.

Každý vdaný člověk vám řekne – vztahy nejsou jednoduché. Sladění prodeje a marketingu není výjimkou. Namísto tradičního milostného příběhu se prodej a marketing mohou cítit jako nepravděpodobné párování, které je nuceno k sobě za okolností, které vedou k růstu potrubí a příjmů.

Pravdou je, že toto partnerství funguje pouze tehdy, pokud obě strany chápou své celkové cíle a jak důležité bude sladění k jejich dosažení. V tomto článku rozebereme čtyři strategie pro harmonický vztah mezi prodejem a marketingem – včetně podpory empatie, usnadnění života ostatních a vytvoření bezpečné a efektivní smyčky zpětné vazby. Uvedeme také několik praktických tipů „manželského poradenství“, které můžete implementovat právě teď, abyste dosáhli lepšího sladění.

Aplikace Vidyard zobrazující funkce analýzy cen

Spolupracujte lépe Aplikace Vidyard zobrazující funkce analýzy cen Video nástroj vytvořený pro prodejce a obchodníky. Sigh Up Zdarma