Registrovaný investiční poradce pro zkoušku FINRA Series 65

Jak vypočítat budoucí hodnotu investice

Je čas, abych šel professional to Zkouška registrovaných investičních poradců FINRA Sequence 65 z cesty. Jsem v tom.

Je neděle 31. července 6 hodin ráno, viděli jste neuvěřitelný pád na trzích? Jsme v recesi, nebo nejsme v recesi? Zdá se, že současná administrativa, která rozhoduje o fiskální politice, není schopna souhlasit. Upřímně doufám, že těžíte z korekce na trzích, protože pokračujeme ve spirále recese.

Cíle udržet talentované, silné a odvážné hledající dokonalost

Je zajímavé, že jsem se rozhodl, protože hltám obsah a knihy o zkoušce Series 65? A po zhlédnutí výzvy a odměn? Je čas, abych převzal iniciativu a měl odvahu dokázat to úžasnému Pane Marty Bicknell CEO of Mariner Money Management. Že dokážu rozdrtit zkoušku Collection 65. Stát se licencovaným a registrovaným zástupcem investičního poradce jako on. Marty je vedoucím velmi speciální společnosti finančních služeb v Overland Park, Kansas.

Opravdu zajímavá věc na Martym Bicknellovi a partnerce Cheryl Bicknell? Jsou to podnikatelé jako já, kteří konsolidovali sektor Dollars Management. Upřímně obdivuji jejich odvahu a oddanost svému poslání. Udělali si jméno. A ten rekord je působivý.

Zjistíte, že ti, kteří prošli Sérií 65, jsou o něco vyšší než většina podnikatelů, a to přidává úroveň sofistikovanosti a profesionality, kterou investoři berou vážně. Nemůže to udělat nic jiného, ​​než zlepšit můj život v této době.

Co je zkouška Series 65?

Podle Kaplan Monetary,

Licence Collection 65, známá jako Jednotná zákonná zkouška investičního poradce, kvalifikuje jednotlivce k poskytování investičního a obecného finančního poradenství klientům. Úspěšné složení zkoušky Series 65 kvalifikuje jednotlivce jako Zástupci investičních poradců (IAR).

Získání licence Sequence 65 je důležité professional zástupce, kteří poskytují rady ohledně penzijních účtů regulovaných ERISA.

Proč jsem se rozhodl přidat investičního poradce do svého seznamu kvalifikací?

Na mé cestě za fúzemi a akvizicemi a také učením se stát se detailně orientovaným hodnotovým investorem jako Warren Buffett a dosažením pozitivních 39,1 % ročního růstu. Zjistil jsem, že se mě na otázky o investování a penězích ptá mnoho obchodníků, jako jsou dodavatelé střech, elektrikáři a dokonce i mnozí odborníci na bílé límečky.

„Jak bychom měli investovat do budoucnosti? A “Jak mohu vydělat peníze?”

Všechny neuvěřitelně důležité otázky. Právně jsem diskvalifikován a nemohu poskytovat investiční poradenství za platbu bez předchozího složení zkoušky Series 65 a registrace u státu a SEC. Nejprve se však musíme trochu vzdělávat a přivést vás do povědomí o finanční gramotnosti.

Zjistil jsem, že 95 % Američanů nemá absolutně ponětí, o čem mluvím, když se dostanu do podrobností o Corporate Finance a finančních strategiích v rámci Investování? Je to jako bych mluvil řecky. Ale dobré zprávy. Považuji za velmi zajímavé sedět a poslouchat finanční plány a budoucnost lidí. To se rozvine do velmi zajímavého Espresso Discuss. Je neuvěřitelně jasné, že investoři i správci bohatství myslí na nevýkonná aktiva.

Protože mě tito profesionálové volají a žádají o směr, jak jim posloužit při budoucích investicích nebo nápadech? Zjistil jsem, že se mohu také stát užitečným ve jménu veřejně prospěšných služeb a absolvovat zkoušku Collection 65 a na základě svých rostoucích zkušeností v oblasti investování a podnikových financí vybudovat firmu finančních služeb nebo podnikání. Ve vší upřímnosti? Vždy jsem mohl použít hotovost na financování projektů komunitních služeb jako nezisková organizace. Nebo si vypěstujte svůj vlastní investiční fond. Což je cíl.

Registrovaný investiční poradce je vaším strategickým investičním partnerem a Finanční Služby Profese firmyals

Správa majetku

Když se podíváme na rostoucí příležitosti v rámci úvěrových trhů, indexových fondů S&P nebo newyorské burzy? Vidíme spoustu příležitostí professional profesionály investovat a využít růst professional své možnosti odchodu do důchodu. Koneckonců, strategické investování za účelem získání měsíční platby z podílového fondu nebo přizpůsobené strategické investice je velmi chytré.

Více jednotlivců, profesionálních obchodníků, jako jsou elektrikáři, dodavatelé, profesionální hráči basketbalu, baseballu, fotbalu a dokonce i právníci, kteří mohou začít připravovat účty, které mohou organicky růst díky vzestupu a pádu akciových trhů. Je důležité upozornit a zaměřit se na tento bod. Máte-li pochybnosti o investování na akciovém trhu? Absolutně MĚLI !!! Po dlouhou dobu se společnosti spravující aktivy staly tak velkými a línými, že se prostě nestarají o maximalizaci investic, které pro vás drží.

Nicméně s osobním důvěryhodným vztahem se zástupcem investičního poradce, který spravuje bohatství vaší rodiny nebo strategicky investuje aktiva? Při investování budete mít výhodu. Máte svého vlastního osobního investičního profesionála, který může využít zkušeností a strategie k budování budoucnosti výnosů a zisků portfolia, aniž by dusil daňové sankce, které následují po většině investic. Investice do soukromého investičního fondu nebo strategické investování do indexu je nápad, který mnozí přidávají do strategického portfolia. Ale než to stihnu upřesnit? Nejprve musím projít Sérií 65, abych mohl vést tyto rozhovory a navázat profesionální vztah s kýmkoli.

Kdy přemýšlíš o své budoucnosti? Musíte vědět, jaké máte možnosti investování. Tento krátký seznam obsahuje některé z nejběžnějších investičních nástrojů, které registrovaní investiční poradci používají k růstu vaší hlavní investice.

Typy investic

  • Zásoby.
  • Vazby.
  • Podílové fondy a ETF.
  • Bankovní produkty.
  • Možnosti.
  • Anuity.
  • Odchod do důchodu.
  • Spoření na vzdělání.

Závěrem? Mnoho lidí, se kterými jsem mluvil a kteří složili zkoušku Collection 65, mi říká: „Je to těžké! A sotva jsem prošel.” Konec konců? Nepracuji pro finanční společnost. O to zajímavější je důvod, proč chci podstoupit examination. Chci projít tímto testem, protože bych rád dostal příležitost rozšířit své profesní dovednosti. A sloužit komunitě profesionálně. Ano, jsem podnikatel. Nicméně cítím, že mám co dát. A dostat tento check z cesty? Vytváří více příležitostí pro mě jako podnikatele a jako služebníka komunity. Exam mám v plánu udělat co nejdříve. A před PÁDEM. Čím dříve, tím lépe.

Být zapálený pro finance a investování je výhodou. Mám v plánu využít svou geeky zvědavost ve prospěch mé rodiny, přátel a komunity a zároveň vybudovat firmu. Děkuji za přečtení. Jsem si naprosto jistý, že budu mít velmi brzy skvělou zprávu, kterou vám oznámím z absolvování zkoušky FINRA Registered Financial commitment Advisor Series 65.

Pozdrav na rozloučenou.

JS

Leave a Reply