Dow Jones Futures: Microsoft, Google Fall On Earnings; Rallye trhu běží až ke klíčovému testu

0
Dow Jones Futures: Microsoft, Google Fall On Earnings;  Rallye trhu běží až ke klíčovému testu

Futures Dow Jones přes noc mírně klesly, zatímco futures na S&P 500 a zejména futures na Nasdaq ztratily více. Microsoft (MSFT) a rodič Google Abeceda (GOOGL) titulek těžké noci výdělků.
XRally na akciovém trhu měla další silnou seanci, když výnosy státních dluhopisů a dolar ustoupily. Ale S&P 500 a Nasdaq se blíží ke klíčové úrovni odporu. Investoři by se měli podílet na potvrzeném vzestupném trendu, ale nespěchat.

Intel (INTC) nacenil IPO za své Mobilní oko (MBLY) Jednotka samořídícího vozu v úterý večer mírně nad očekávaným rozsahem. Cvrlikání (TWTR) se přiblížil ke své přejímací ceně na základě posledních známek toho Tesla (TSLAGenerální ředitel Elon Musk uzavře dohodu do pátku.

Microsoft a Google odstartovaly v úterý večer megakapitálové technologické zisky. Enphase Energy (ENPH) a Chipotle mexický gril (CMG) také hlášeno.

Zisky a výnosy společnosti Microsoft porazily, ale akcie MSFT přes noc prudce klesly kvůli neuspokojivým výnosům z cloudu a slabým výhledům. Akcie Google se po chybějících zobrazeních propadly. Zpráva také poslala dolů mnoho dalších technologických akcií.

Enphase se shromáždila na dobrých výsledcích. Akcie CMG zpočátku rostly, ale poté mírně klesly.

Akcie společností Microsoft a Google jsou na seznamu dlouhodobých lídrů IBD. ENPH akcie jsou na IBD Big Cap 20.

Intel nastavil cenu Mobileye IPO

Intel prodal 41 milionů akcií Mobileye za 21 dolarů za den, což je nárůst z očekávaného rozmezí 18 až 20 dolarů. To přineslo 861 milionů dolarů. To ocenilo Mobileye na 16,7 miliardy dolarů, což je hluboko pod 50 miliardami dolarů, v které Intel kdysi doufal. Výrobce čipů zaplatil za Mobileye v roce 2017 15,3 miliardy dolarů.


Tesla vs. BYD: Který EV Giant je lepší koupit?


Nejnovější nabídka Musk-Twitter

Akcioví investoři do plánovaného převzetí Twitteru generálním ředitelem Tesly Elonem Muskem dnes obdrželi papíry, oznámila v úterý CNBC, což je nejnovější znamení, že Musk do pátku uzavře dohodu o hodnotě 44 miliard dolarů.

Bloomberg oznámil, že Musk řekl bankám, že hodlá v pátek uzavřít převzetí Twitteru. Akcie Twitteru přidaly k intradenním ziskům a uzavřely o 2,6 % na 52,84, což je nedaleko od prodejní ceny 54,20 USD. Akcie Tesla v úterý odpoledne krátce snížily zisky, ale skončily o 5,3 % výše na 222,41.

Obavy, že Musk bude muset prodat více akcií, aby zaplatil za obchod na Twitteru, zasáhly akcie TSLA.

Video vložené do tohoto článku pojednává o úterním růstu trhu a analýzách Shockwave Medical (SWAV), Excelerate Energy (EE) a Dolarový generál (DG).

Dow Jones Futures Today

Futures Dow Jones klesly o 0,4 % vs. reálná hodnota. S&P 500 futures klesly o 1,1 %. Futures na Nasdaq 100 ztratily 2,2 %. Akcie Microsoftu jsou giganty Dow Jones, S&P 500 a Nasdaq. Akcie Google a Enphase jsou součásti indexů S&P 500 a Nasdaq.

Výnos 10letých státních dluhopisů klesl o 1 bazický bod na 4,1 %.

Pamatujte, že akce přes noc u futures Dow a jinde se nemusí nutně promítnout do skutečného obchodování v příští pravidelné burze.


Připojte se k odborníkům na IBD, kteří analyzují akceschopné akcie v akciovém trhu na IBD Live


Rally akciového trhu

Rally akciového trhu pokračovala v úterý a technici a malé společnosti vedli silnou seanci.

Dow Jones Industrial Average v úterním obchodování na burze vzrostl o 1,1 %. Index S&P 500 posílil o 1,6 %. Kompozitní index Nasdaq klesl o 2,25 %. Small-cap Russell 2000 vyskočil o 2,7 %.

Výnos 10letých státních dluhopisů klesl o 13 bazických bodů na 4,11 %. Klesající výnosy státních dluhopisů také zatížily americký dolar. Dvouletý výnos státních dluhopisů, těsněji svázaný s politikou Fedu, však klesl jen o 3 bazické body na 4,47 %.

Ceny ropy v USA vzrostly o 0,9 % na 85,32 USD za barel. Futures na zemní plyn vyskočily o 8 % a pokračují v oživení poté, co minulý týden klesly o 23 %.

ETF

Mezi nejlepší ETF patří Innovator IBD 50 ETF (FFTY) mírně vzrostl o 0,55 %. IShares Expanded Tech-Software Sector ETF (IGV) vzrostl o 2,5 %. Akcie MSFT jsou obrovským holdingem IGV. The VanEck Vectors Semiconductor ETF (SMH) postoupil o 1,6 %.

SPDR S&P Metals & Mining (XME) vzrostl o 1,8 %. SPDR S&P Homebuilders (XHB) vyskočil o 4,35 %. Energy Select SPDR ETF (XLE) mírně vzrostl o 0,1 %. Fond SPDR vybraného sektoru zdravotnictví (XLV) přidáno 0,8 %.

Odrážející akcie se spekulativnějšími příběhy, ARK Innovation ETF (ARKK) vyskočila o 6,7 % a ARK Genomics (ARKG) klesl o 5,4 %. Akcie Tesla jsou hlavním podílem napříč ETF společnosti Ark Invest.


Pět nejlepších čínských akcií ke shlédnutí


Klíčové výdělky

Zisky a výnosy společnosti Microsoft mírně převýšily pohledy za první fiskální čtvrtletí. Výnosy z cloud computingu vedly, ale nesplnily alespoň některé cíle. Softwarový gigant poté varoval před příjmy za 2. čtvrtletí z reklamy, PC a měnových protivětrů.

Akcie MSFT se v jednodenním obchodu prodaly téměř o 7 %. Akcie v úterý vzrostly o 1,4 % na 250,66, čímž se dostaly na hranici 50 dnů. Akcie Microsoftu jsou však hluboko pod 200denní hranicí a stále nejsou tak daleko od minim medvědího trhu. Akcie cloudového softwaru spadly na výsledky Microsoftu.

Výdělky a příjmy Google chyběly. Příjmy z YouTube klesly, zatímco online reklama vzrostla jen o 2,5 %. Výnosy z cloud computingu překonaly odhady. Akcie GOOGL se v prodloužené akci propadly téměř o 7 %. Akcie v úterý vzrostly o 1,9 % na 104,48 a také uzavřely na 50denní hranici. Ale, stejně jako Microsoft, akcie Google nejsou daleko od minim medvědího trhu, s určitým odstupem od 200 dnů.

Výsledky cloud computingu společností Microsoft a Google by mohly předznamenat směřování růstu Amazon Web Services Amazon.com (AMZN) výdělky ve čtvrtek večer. Akcie AMZN přes noc klesly o více než 4 %.

Vylepšete příjmy, které pohodlně převyšují, když příjmy snižují počet zhlédnutí. Akcie ENPH přes noc vzrostly o 3 %. Akcie Enphase v úterý vyskočily o 4,85 % na 265,59 a posunuly se zpět nad 21denní hranici. Akcie by mohly začít budovat pravou stranu nové základny, ale stále jsou pod hranicí 50 dnů.

První solární (FSLR), která hlásí ve čtvrtek večer, klesla o 1 % po zisku Enphase.

Výdělky Chipotle překonávají, prodeje a marže ve stejném obchodě jsou ohromující. Zpočátku akcie CMG klesly o 1,5 % v rozšířeném obchodu kvůli obavám o budoucí marže. Akcie v úterý posílily o 2,5 % na 1 584,02. Akcie Chipotle se podle analýzy MarketSmith blíží 50denní hranici, protože fungují na pravé straně krátké základny s nákupním bodem 1 754,66.

Boeing (BA), Obecná dynamika (GD), Nakládání s odpady (WM) a Hilton Worldwide (HLT) hlásit ve středu brzy.


Proč tento nástroj IBD zjednodušuje hledání nejlepších akcií


Analýza rally trhu

Rally na akciovém trhu nadále nabírala na síle, přičemž akcie akciím nahrávaly klesající výnosy státní pokladny a americký dolar.

Nasdaq a malé společnosti vedly k úterním ziskům. Dow Jones v úterý zaostával, ale zůstává lídrem rally a tlačí se výše nad 50denní hranici. Indexy S&P 500 a Russell 2000 se blíží této klíčové úrovni. Nasdaq má ještě nějakou vzdálenost k dosažení 50denní. Ale S&P, Russell a Nasdaq jsou nad svými 10týdenními hranicemi.

Stále není jasné, zda jde jen o další rally medvědího trhu. Mohou se S&P 500 a poté Nasdaq posunout rozhodně nad své 50denní klouzavé průměry? A pokud ano, mohou hlavní indexy vyčistit 200denní?

Pozitivní je, že řada růstových akcií vykazovala býčí akci, včetně Shockwave, DoubleVerify (DV) a Roblox (RBLX).

Ti se připojují k předním lékařům, včetně biotechnologií, zdravotních pojišťoven a distributorů léků. Prodejcům autodílů se daří.

Energetické akcie si nadále vedou dobře.

Výnosy státní pokladny, zisky a ekonomická data by mohly podkopat tuto rodící se rally.

Microsoft a Google informovaly v úterý večer s Meta platformy (META), Jablko (AAPL) a zisky Amazonu koncem tohoto týdne.

Není náhodou, že všechny akcie Microsoftu, Google, Amazonu a Apple v úterý uzavřely přesně na nebo těsně pod svými 50denními hranicemi. Dokonce i akcie Meta, které v pátek téměř dosáhly minima na medvědím trhu, se vrací ke svým 50 dnům.

Microsoft, Google a Amazon jsou připraveny stáhnout se z této klíčové úrovně. Futures signalizují S&P 500 a Nasdaq tak učiní také při středečním otevření.


Time The Market s tržní strategií IBD ETF


Co teď

Potvrzené oživení akciového trhu přináší zisky, přičemž řada předních akcií bliká nebo se probouzí, včetně některých jmen s vysokým růstem.

Investoři by se tedy měli obezřetně zapojovat do tohoto růstu trhu a zaujímat pozice v kvalitních akciích nebo ETF na širokém trhu. Nastupujte pomalu. Pokud vaše pozice a rally trhu fungují, můžete postupně přidávat expozici.

Hlavní indexy, které čelí řadě úrovní rezistence, jsou dalším důvodem, proč do toho vstoupit, nikoli vběhnout.

Buďte však připraveni rychle vydělat nebo snížit ztráty.

Pokračujte v práci na seznamech sledovaných. Několik dní tržních zisků přináší více akcií do pozice.

Přečtěte si The Big Picture každý den, abyste zůstali v souladu se směrem trhu a předními akciemi a sektory.

Sledujte Eda Carsona na Twitteru na adrese @IBD_ECarson pro aktualizace akciového trhu a další.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:

Chcete získat rychlé zisky a vyhnout se velkým ztrátám? Vyzkoušejte SwingTrader

Nejlepší růstové akcie k nákupu a sledování

IBD Digital: Odemkněte prémiové seznamy akcií IBD, nástroje a analýzy ještě dnes

Leave a Reply