10 nejlepších způsobů, jak zvládnout každodenní práci bez stresu!!!

Wiz4.biz

`

WAZE: ) Citáty, 1) žádný multi-endeavor, 2) minimální práce, 3) jít pomalu, 4) Eliminujte, 5) Pracujte a zapněte, 6) Přijměte selhání, 7) Eek Maily, 8) Nepřetěžujte se, 9) Soustřeďte se, 10) Špatné budoucnosti ???

Nejlepší citáty o stresu.

K dosažení velkých věcí jsou potřeba dvě věci: plán a málo času.“ Leonard Bernstein – slavný hudební dirigent

Stres by měl být silnou hnací silou, nikoli překážkou.“ Monthly bill Phillips – state zpěvák

Stres funguje jako akcelerátor: bude vás tlačit dopředu nebo dozadu, ale vy si vyberete který.“ Chelsea Erieau – australská herečka

Když se ocitnete ve stresu, položte si jednu otázku: „Bude na tom záležet za pár allow? Pokud ano, tak se situací něco udělejte. Pokud ne, tak toho nech.“ Catherine Pulsifer – autorka

Stres není to, co se nám děje. Je to naše odpověď na to, co se stane. A Reaction je něco, co si můžeme vybrat.“ Maureen Killoran

Stres je jako koření – ve správném poměru – zvýrazňuje chuť, příliš málo je nevýrazné příliš mnoho vás může udusit.“ Donald Tubesing – autor

Příští týden nemůže nastat stresující krize. Můj rozvrh je už příliš plný.“ Henry Kissinger – ministr zahraničí

“Dobrým způsobem, jak překonat stres, je pomoci ostatním dostat se ze stresu.” Dada Vaswani – autor

Stres nikdy neokrádá zítřek o jeho smutek, dnes pouze oslabuje jeho radost.“ Leo Buscaglia – autor

Zhluboka se nadechnout. Pusťte se do stresu. A připomeňte si, že právě tento okamžik je jediný, o kterém víte, že ho máte.“ – Oprah

Nestresujte se možnými problémy. K nim možná nikdy nedojde. Udržujte (+) postoj, že dostanete, co chcete“ – Ben Franklin

Když stres roste – zeptejte se sami sebe: „Je to něco, co mám nebo nemám pod kontrolou? Pokud ano, podnikněte kroky. Pokud ne propustit“ – Epiktétos – filozof

Řekněte Afirmaci. “Tento stres odezní a já dosáhnu svých Touh“ – Peter/CXO

Když cítíte stoupající stres, dejte si pauzu a promluvte si s ostatními. Pokud můžete, zdřímněte si, abyste si vyčistili mysl, protože – když budete relaxovat – přijdou dobré nápady!!! – Peter/CXO Wiz4.biz

10 nejlepších způsobů, jak snížit stres

Je časné ráno. Snídali jste a udělali ranní rutinu. Vydejte se tedy do svého dne. A za chvíli si sednete k počítači nebo své práci a začnete se svou každodenní prací. Jak můžete udělat tuto práci způsobem, který je méně stresující, méně energeticky náročný a prostě o něco chytřejší? Dnes bych se rád podělil o 10 tipů, které mi s tím pomohly. Doufám, že zde najdete něco, co i vám pomůže zjednodušit a uvolnit si vlastní každodenní práci.

#1. Nedělejte více úkolů najednou, dělejte jen jednu věc.

Pomůže vám to dotáhnout svůj úkol do konce, cítit se méně zmateně ve stresu a odvedete lepší práci – ve srovnání s tím, kdy byste dělali věci na více úkolů. Pokud se během dne cítíte vystresovaní a ohromeni, můžete si říci tuto jednoduchou věc znovu získat pozornost a opět vnitřní jasnost.

#2. Udržujte minimalistický pracovní prostor.

Usnadňuje udržení zaměření a pozornosti na správném místě a jasné myšlení. Udržuji pracovní prostor pouze s dřevěným stolem, židlí, mým počítačem, větší obrazovkou a sklenicí vody, čaje, ovocné šťávy nebo jiného nápoje na stole.

#3. Jdi pomalu.

Jeden dobrý způsob, jak dělat soustředěnější práci, je trochu jít pomalejší než obvykle děláte. Také jsem zjistil, že když něco dělám pomaleji, je to méně mentální zátěž, a tak je méně pravděpodobné, že budu otálet.

#4. Odstraňte nepotřebné

Čas od času se zeptejte sami sebe: „Jaký jeden úkol během dne nebo týdne mohu jednoduše odstranit a neudělat s malými nebo žádnými následky? Je snadné pokračovat ve všem jednoduše proto, že „bys měl“ nebo protože jsi to vždycky dělal. Ptejte se tedy, jak na věci chodíte, abyste uvolnili čas a energii. Často je nejlepší zjednodušit odstraněním nejméně důležitých věcí – které mají malé nebo žádné důsledky.

#5. Cyklus mezi non- & Function.

Když budete dělat věci tímto způsobem, pomůžete si udržet duševní bystrost a energii na celý den a pracovní týden. Dělám to tak, že na telefonu nastavím aplikaci časovače na 45 minut (nebo někdy jen 5-10 minut, pokud je to úkol, se kterým jsem otálel). Během těchto minut se soustředím pouze na jeden úkol a je to snazší, protože vím, že to musím dělat jen po tuto omezenou dobu. Když časovač pípne, nechám práci 5-15 minut. Během těchto minut se soustředím pouze na přepínání činností: svačinu, krátkou procházku, relaxaci se zavřenýma očima na gauči nebo dokonce krátkého šlofíka.

#6. Přijměte občasné selhání.

Místo toho, abyste byli tvrdí, buďte k sobě laskaví a inteligentní se svou energií a zeptejte se sami sebe: „Co se z toho můžu naučit? Použijte to, co se můžete naučit dělat věci lepší vyhnout se udělá stejnou chybu v budoucnu. Je to lepší využití času učení se – než je utrácet litovat minulost, kterou stejně nezměníš.

#7. Nechte bezvýznamné e-maily čekat

Začněte svůj den procházením svého e-mailu, ale pouze kontrolujte naléhavé (tj. od zákazníků nebo dodavatelů). Udělejte to neurgentní při obědě nebo na konci dne. Mohlo by odpad hodně času a být frustrující pokud uděláte tyto. Může také ztížit, když si dokonce najdete dostatek času na některé z vašich nejdůležitějších úkolů, pokud máte také roztržitý ve vaší doručené poště. “Ztlumit vstup!!!

#8. Omezte své denní vkládání informací.

Pravidelně Odhlásit odběr na blogy, podcasty, kanály sociálních médií a e-mailové zpravodaje, které příliš nepřidávají hodnota do vašeho podnikání nebo života. Držet jen ty nejužitečnější, nejvtipnější, inspirativní a nejlepší. Tato velmi jednoduchá věc může uvolnit poměrně dost času a pozornosti v průběhu dne, týdne a měsíce.

#9. Najděte své zaměření podle ptát se tyto Otázky

Víte, někdy je snadné ho získat mimo trať během dne. Zůstat Na trati nebo se vrátit – pokud ano roztržitý – použijte jednu nebo obě z těchto otázek:

  • Co je nejdůležitější věc, kterou teď mohu udělat – moje priorita?
  • Na co bych se zaměřil – kdybych měl dnes na práci jen 2 hodiny? Přednost!!!

Měli byste si tyto otázky zapsat na poznámku na vašem stole a/nebo dát poznámku na zeď – tam, kde ji během dne nemůžete vidět – a soustředit se na své Precedence !!!

#10. Nedělejte si starosti možná budoucnost špatná Scénáře – teď konej !!!

Nenechte se zaseknout analytická paralýzapřílišné přemýšlení, nedostatek důvěry nebo pochybnosti – které pocházejí z nejistota budoucnosti. Namísto, zaměřit se na tom, co vlastně můžete dělat – na čem akce můžete jít vpřed. Zmocněte se tím, že se sami sebe zeptáte: „Jaký je jeden krok, který mohu udělat právě teď – posunout se vpřed ke svému cíli nebo se z této možné situace dostat?

Zdarma exkluzivní tipy pro štěstí

Připojte se k 80 000 lidem, kteří odebírají blog pozitivity [https://www.positivityblog.com/] a každý týden získáte praktické tipy na štěstí, sebeúctu, produktivitu a další.

Komentáře: Znáte nějaké další způsoby, jak mít v práci méně stresu?

fm Positivity Weblog 10/22 vylepšený Peter/CXO Wiz4.biz & Engr Community

Professional podobné informace klikněte na Zvládání stresu.

Leave a Reply